ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

W dobie nieustannie drożejących nośników energii, korzystanie z jej odnawialnych i właściwie niewyczerpalnych zasobów stanowi idealne, z ekonomicznego jak i ekologicznego punktu widzenia, rozwiązanie. W optymalnych warunkach istnieje możliwość zaspokojenia do 60% zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową przy pomocy kolektorów słonecznych oraz ponad 100% zapotrzebowania na energię elektryczną przy pomocy fotowoltaiki. Nadmiar energii elektrycznej sprzedawany jest do sieci energetycznej po atrakcyjnych stawkach.

Wykonujemy instalacje solarne do podgrzewu wody użytkowej jak i do wykorzystania w ogrzewnictwie. Realizujemy instalacje fotowoltaiczne – zarówno przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej (on-grid) jak i wyspowe (of-grid). Dobieramy i instalujemy pompy ciepła.

Masz dość wysokich rachunków za energię? Ekologia to dla Ciebie nie pusty frazes? Zgłoś się do nas – chętnie doradzimy i pomożemy w realizacji.

Contact Us
Aqua-Thermal

ul. Siemiatycka 5/31
01-312 Warszawa – Bemowo

NIP: 8241650962

+48 794 910 940

biuro@aqua-thermal.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest Aqua-Thermal Mariusz Brzozowski z siedzibą w Warszawie, ul. Siemiatycka 5/31, 01-312 Warszawa
Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony, wynika ona z art. 6 ust. 1 lit f ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zw. RODO).
Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Dane podawane w formularzu kontaktowym lub za pośrednictwem poczty e-mail nie podlegają profilowaniu.
Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne.
Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.