Instalacje wod-kan c.o. gaz

Wykonamy lub przerobimy instalacje C.O., wodno-kanalizacyjne oraz gazowe w pełnym zakresie technologii wykonania instalacji – poczynając od materiałów tradycyjnych, jak miedź czy stal, łączonych poprzez lutowanie, spawanie, gwintowanie czy zaprasowywanie; poprzez materiały nowsze jak polipropylen czy polietylen łączone przy pomocy zgrzewania; kończąc na najnowszych systemach instalacyjnych z polietylenu sieciowanego łączonego zarówno technologią push jak i press. Realizujemy wykonanie kotłowni, ogrzewania podłogowego, zaopatrzenie w bieżącą wodę czy jej podgrzew. Stosujemy materiały i urządzenia uznanych w branży producentów, takich jak Viessmann, Junkers, Termet, Defro, Thermostahl, KAN Therm, Wavin.
Nieważne czy chcesz zbudować instalację od podstaw, czy chodzi jedynie o przesunięcie grzejnika – podejmiemy się zadania i wykonamy je skutecznie oraz w pełni satysfakcjonująco. Zapraszamy do kontaktu – pracujemy na terenie Warszawy i okolic.
Contact Us
Aqua-Thermal

ul. Siemiatycka 5/31
01-312 Warszawa – Bemowo

NIP: 8241650962

+48 794 910 940

biuro@aqua-thermal.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest Aqua-Thermal Mariusz Brzozowski z siedzibą w Warszawie, ul. Siemiatycka 5/31, 01-312 Warszawa
Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony, wynika ona z art. 6 ust. 1 lit f ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zw. RODO).
Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Dane podawane w formularzu kontaktowym lub za pośrednictwem poczty e-mail nie podlegają profilowaniu.
Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne.
Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.