INSTALACJE SANITARNE

Instalacje sanitarne są nieodłączną częścią naszego fachu, który praktykujemy już od dwóch pokoleń. Przez wszystkie lata prowadzonej działalności, mogliśmy zdobyć bogate doświadczenie i różnorodne umiejętności, pomagające nam jeszcze bardziej udoskonalić nasz warsztat.
To właśnie dlatego cieknący brodzik, wymiana silikonu, zepsuta bateria, przeniesienie umywalki czy remont łazienki nie stanowią dla nas problemu. Chętnie podejmiemy się każdego zadania i wykonamy je z pełnym zaangażowaniem. Przy tzw. białym montażu na równi z funkcjonalnością i poprawnością montażu dbamy o estetykę montowanych urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, aby pozostawić po sobie dobrze wykonaną pracę oraz nienaganny porządek. Wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest nie tylko sprawne działanie łazienki, ale także jej estetyczny wygląd.
Masz pomysł na zmianę aranżacji łazienki, chcesz wymienić wannę na kabinę, a nie wiesz czy się da – zadzwoń, razem zastanowimy się nad zrealizowaniem Twoich pomysłów. Naszym Klientom z Warszawy i okolic oferujemy pełne wsparcie przy realizacji zleceń.
Contact Us
Aqua-Thermal

ul. Siemiatycka 5/31
01-312 Warszawa – Bemowo

NIP: 8241650962

+48 794 910 940

biuro@aqua-thermal.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest Aqua-Thermal Mariusz Brzozowski z siedzibą w Warszawie, ul. Siemiatycka 5/31, 01-312 Warszawa
Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony, wynika ona z art. 6 ust. 1 lit f ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zw. RODO).
Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Dane podawane w formularzu kontaktowym lub za pośrednictwem poczty e-mail nie podlegają profilowaniu.
Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne.
Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.