Instalacje sanitarne

Wanna z kranemJuż od dwóch pokoleń prowadzimy naszą firmę, w której montujemy i naprawiamy między innymi instalacje sanitarne. Warszawa to nasz główny obszar działania. Bez trudu docieramy do naszych klientów z takich obszarów miasta, jak Rembertów, Wesoła, czy Miłosna i niesiemy im profesjonalną pomoc. Udało nam się do tej pory zgromadzić niezwykle bogate doświadczenie i wykształcić zróżnicowane umiejętności, a ponadto, nieustannie jeszcze bardziej doskonalimy nasz warsztat.

Dzięki swoim kompetencjom, pomożemy Państwu, gdy silikon wymaga wymiany, brodzik cieknie lub bateria się zepsuje. Poza tym, możemy przenieść wybrany element instalacji w inne miejsce lub nawet kompleksowo wyremontować łazienkę. Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy się każdego zadania, jakie zaproponuje nam klient, wkładając w jego realizację mnóstwo zaangażowania. Zajmując się tzw. białym montażem, w jednakowym stopniu dbamy o względy praktyczne, jak i estetyczne. Dbamy również o to, aby poza prawidłowo wykonaną pracą na instalacji sanitarnej zostawić po sobie nienaganny porządek.

Jeśli myślisz o zmianie wyglądu łazienki, zastanawiasz się nad wymianą wanny na kabinę prysznicową i nie wiesz, czy to możliwe – skontaktuj się z nami, a my postaramy się znaleźć najlepszy sposób na to, aby wprowadzić Twoją wizję w życie. Zajmujemy się instalacjami sanitarnymi w całej Warszawie, w tym dzielnicy Miłosna, Wesoła i Rembertów – zapraszamy do współpracy!

Aqua-Thermal – ul. Korkowa 161, 04-549 Warszawa
tel: +48 794 910 940 mail: biuro@aqua-thermal.pl
Obszar działania: Warszawa – Wawer