Usługi hydrauliczne

Nasza oferta

Instalacje sanitarne

Łazienka z jasnymi płytkamiNasza firma hydrauliczna działa w Warszawie już od dwóch pokoleń, stale zwiększając kwalifikacje naszego zespołu oraz zdobywając cenne doświadczenie. Pomagamy naszym klientom w aranżowaniu nowego układu łazienek, a następnie realizujemy zaprojektowane instalacje sanitarne z wielką dokładnością oraz dopracowując każdy szczegół. Oferujemy wsparcie podczas tzw. białego montażu, ale wykonujemy także drobne usługi hydrauliczne, jak na przykład wymiana baterii, naprawa zepsutego brodzika czy przygotowanie nowego uszczelnienia.

Centralne ogrzewanie

Zawory wody ciepłej i zimnejBazując na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach naszego zespołu, wykonujemy oraz przerabiamy instalacje CO. Podczas pracy korzystamy zarówno z materiałów i połączeń tradycyjnych, jak i z alternatywnych rozwiązań nowej generacji. Realizujemy wiele typów instalacji, stąd też nasi klienci mają możliwość wybrania systemu centralnego ogrzewania dopasowanego do ich potrzeb oraz preferencji. Ponadto wykorzystujemy sprawdzone urządzenia cenionych producentów, takich jak Junkers, Thermostahl, Vessmann, Termet, Wavin czy Defro.

Instalacje wodno – kanalizacyjne

Elementy instalacji sanitarnejUsługi hydrauliczne, które świadczymy na terenie dzielnicy Warszawa Wawer oraz w jej pobliżu, to także tworzenie oraz modyfikacje instalacji wodno-kanalizacyjnych. Dokonujemy przyłączenia do sieci, omawiamy sposoby zaopatrzenia w bieżącą wodę oraz wykonujemy odprowadzenia ścieków. Wraz z klientem omawiamy dokładnie plan budynku oraz miejsca, w których występować będą rury, a następnie nasz hydraulik zajmuje się poprowadzeniem ich w danym domu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem.

Instalacje gazowe

Włączony palnik na kuchence gazowejWykonujemy także instalacje gazowe, który stanowią spore ułatwienie jeśli chodzi o zaopatrzenie domu w energię cieplną. Wskazujemy najkorzystniejsze dla klienta rozwiązania oraz pomagamy w dobraniu kotła i pozostałych urządzeń niezbędnych do ogrzania domu przy wykorzystaniu tej metody. Przygotowujemy instalacje CO w okolicach dzielnicy Wawer, ale podejmujemy się także zleceń na terenie całego miasta. Na naszej stronie znaleźć można informacje na temat producentów, których maszyny pojawiają się najczęściej w naszych realizacjach.

Aqua-Thermal – ul. Korkowa 161, 04-549 Warszawa
tel: +48 794 910 940 mail: biuro@aqua-thermal.pl
Obszar działania: Warszawa – Wawer