Instalacje wod-kan., co, gaz.

Grzejnik z pokrętłemWykonamy lub przerobimy instalacje CO, wodno-kanalizacyjne oraz gazowe w pełnym zakresie technologii wykonania instalacji – poczynając od materiałów tradycyjnych, jak miedź czy stal, łączonych poprzez lutowanie, spawanie, gwintowanie czy zaprasowywanie; poprzez materiały nowsze jak polipropylen czy polietylen łączone przy pomocy zgrzewania; kończąc na najnowszych systemach instalacyjnych z polietylenu sieciowanego łączonego zarówno technologią push jak i press. Realizujemy wykonanie kotłowni, ogrzewania podłogowego, zaopatrzenie w bieżącą wodę czy jej podgrzew. Stosujemy materiały i urządzenia uznanych w branży producentów, takich jak Viessmann, Junkers, Termet, Defro, Thermostahl, KAN Therm, Wavin.

Nieważne czy chcesz zbudować instalację od podstaw, czy chodzi jedynie o przesunięcie grzejnika – podejmiemy się zadania i wykonamy je skutecznie oraz w pełni satysfakcjonująco. Zapraszamy do kontaktu – pracujemy na terenie Warszawy (Wawer, Rembertów, Wesoła, Miłosna) oraz okolic.

Ogrzewanie podłogowe – zalety

Pokrętło do zmiany temperatury grzaniaJesteśmy firmą, która projektuje, a następnie wykonuje instalacje CO i sanitarne oraz świadczy profesjonalne usługi hydrauliczne na terenie dzielnicy Warszawa Wawer, a także takich części miasta, jak Miłosna, Rembertów oraz Wesoła. Ponadto specjalizujemy się w profesjonalnym przygotowaniu ogrzewania podłogowego, które jest cenionym od lat rozwiązaniem dla alergików ze względu na fakt, iż nie generuje ono unoszącego się w powietrzu kurzu. Kolejną zaletą instalacji tego typu jest oszczędność, którą oferuje – na przestrzeni roku zużycie energii może zostać zauważalnie zredukowane.

Sezon grzewczy jest okresem, w którym powietrze w pomieszczeniach jest wyjątkowo suche. Na szczęście ogrzewanie podłogowe, dzięki utrzymywaniu niższej temperatury w pokoju, pozwala na zwiększenie wilgotności względnej, a co za tym idzie na polepszenie samopoczucie osób przebywających w budynku. Sam rozkład ciepła jest również korzystniejszy dla człowieka, ponieważ najwyższa temperatura znajduje się przy samej podłodze, a niższa w okolicach sufitu. Instalacja, którą wykonujemy, jest dodatkowo doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie estetykę pomieszczeń – brak w jej wypadku zajmujących wnętrza kaloryferów, ponieważ jest ona w całości ukryta pod podłogą.

Aqua-Thermal – ul. Korkowa 161, 04-549 Warszawa
tel: +48 794 910 940 mail: biuro@aqua-thermal.pl
Obszar działania: Warszawa – Wawer